Ne tik sportuojam, bet ir remontuojam...    

SUBARU žvaigždės

Pirmasis Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI) prezidentas Kenji Kita apie automobilius yra pasakęs: „Jeigu norite gaminti automobilius, gaminkite „apsiplunksnavusius" automobilius" ir „Japoniški automobiliai turi turėti japoniškus vardus". Ponas Kita buvo automobilių gamybos entuziastas. Jis dėjo daugiausiai pastangų, kad 1954 metais būtų pagamintas įmonės pirmojo automobilio prototipas P-1.
Ponas Kita kritikavo ketinimą automobilį pavadinti P-1, tačiau nė vienas kitas iš pateiktų siūlymų netenkino. Galiausiai ponas Kita pasiūlė brangų japonų širdžiai vardą SUBARU.
SUBARU - tai žvaigždžių spiečius Tauro žvaigždyne. Šešios jo žvaigždės matomos plika akimi, o dar apie 250 galima pamatyti pro teleskopą.
Šis žvaigždynas Lietuvoje vadinamas Sietynu, vakaruose - Plejades, Kinijoje - Mao, Japonijoje - SUBARU. Japonijoje jis turi dar vieną pavadinimą, minimą senovės japonų literatūroje - Mutsuraboshi (šešios žvaigždės). Tai vienas iš mylimiausių japonų žvaigždynų. Įdomiausia tai, kad FHI buvo įsteigta, sujungus šešias atskiras įmones, ir tai irgi asocijuojasi su SUBARU ženklu.

Kaip mus rasti?

RSe Auto/Racing

Motorų 14, Vilnius
[žemėlapis]

rse_map
Darbo laikas:

11:00 - 20:00 

Dėl skambučių...

Subaru atradimai ir paslaptys.

Ilgametis patyrimas automobilių sporte - startuota per 36 Lietuvos ralio čempiontų etapų, ir tik keli nebaigti etapai dėl techninių priežasčių. Automoblio paruošime nėra smulkmenų, visi darbai yra svarbūs ir reikšmingi. Pora metu važiuota su Subaru Impreza ( geriausias pasiekimas 12 vieta Lietuvos ralio čempionate) , taigi gerai žinomi Subaru "kaprizai" ir "ligos".
2016 metais Lietuvos ralio sprinto čempionai su standartiniu Subaru Impreza GC8
Susiduriame su daugybe klausimų ir patys atrandame netikėtų potyrių dirbant su Subaru technika
Nutarėme dalintis su visais savo patyrimu ir atradimais ir kviečiame prisijungti prie mūsų būrelio - prenumeruoti atsakymus ir atradimus, o taip pat simboliškai palaikyti mūsų komandą..
Tautvydas

Eikite į  www.patreon.com  ir prisijukite prie projekto.
 

Užsukite - nustebinsim...

reklama_180

...ypač SUBARU gerbėjus

 

Vadovas

qrcode 1

Partneriai

Draugai

subaru klubas

Mus lanko

We have 20 guests and no members online

Komanda

rse subaru logo

Tiekėjai ir partneriai

Free Joomla! template by L.THEME