Ne tik sportuojam, bet ir remontuojam...    

Bandome naują tepalų gamintoją Wolf

Nutarėme išbandyti naują( iš tikrųjų turintį senas tradicijas) tepalų gamintoją Wolf, tiek sportui tiek klijentams aptarnauti.

Wolf Oil Corporation N.V. privataus kapitalo įmonė, įkurta 1955 metais Belgijoje. Kompanijos istorija prasidėjo tada, kai Antverpene buvo įkurta firma "Champion", kuri gamino ir prekiavo to paties pavadinimo alyvomis ir tepalais. Po 21 metų sėkmingo darbo, kompanija, atlikusi tarptautinį auditą, buvo reorganizuota į WOLF OIL CORPORATION N.V.. Kompanijos pagrindas tepalų paruošimo įmonė (blending plant), kuri per metus pagamina virš 55 000 tonų tepimo medžiagų. Gamybos plotai per šį laikotarpį išaugo nuo 600 kvadratinių metrų iki 11 hektarų. Kompanijai šiuo metu priklauso du prekiniai ženklai: WOLF ir CHAMPION. Belgijos gamintojo produkciją Lietuvoje UAB Autotrade platina nuo 1998 metų.

Daugiau informacijos tinklapyje: www.wolflubes.com

Kaip mus rasti?

RSe Auto/Racing

Motorų 14, Vilnius
[žemėlapis]

rse_map
Darbo laikas:

11:00 - 20:00 

Dėl skambučių...

Subaru atradimai ir paslaptys.

Ilgametis patyrimas automobilių sporte - startuota per 36 Lietuvos ralio čempiontų etapų, ir tik keli nebaigti etapai dėl techninių priežasčių. Automoblio paruošime nėra smulkmenų, visi darbai yra svarbūs ir reikšmingi. Pora metu važiuota su Subaru Impreza ( geriausias pasiekimas 12 vieta Lietuvos ralio čempionate) , taigi gerai žinomi Subaru "kaprizai" ir "ligos".
2016 metais Lietuvos ralio sprinto čempionai su standartiniu Subaru Impreza GC8
Susiduriame su daugybe klausimų ir patys atrandame netikėtų potyrių dirbant su Subaru technika
Nutarėme dalintis su visais savo patyrimu ir atradimais ir kviečiame prisijungti prie mūsų būrelio - prenumeruoti atsakymus ir atradimus, o taip pat simboliškai palaikyti mūsų komandą..
Tautvydas

Eikite į  www.patreon.com  ir prisijukite prie projekto.
 

Užsukite - nustebinsim...

reklama_180

...ypač SUBARU gerbėjus

 

Vadovas

qrcode 1

Partneriai

Draugai

subaru klubas

Mus lanko

We have 47 guests and no members online

Komanda

rse subaru logo

Tiekėjai ir partneriai

Free Joomla! template by L.THEME