Ne tik sportuojam, bet ir remontuojam...    

Subaru remonto kainos

Subaru remontas niekada nebuvo ir nebus toks, kaip kad Audi remontas, Opel remontas, Vw remontas... Tačiau daug kam manau būtų idomu sužinoti kur ir kaip gali būti atliekamas Subaru remontas pigiau.

Pigus Subaru servisas - gali tapti tik tuomet, kai atliekamas protingai. Nors ne visi pageidauja protingo remonto. Priežąstis - jis visada brangesnis. Tai visai normalu.

Mūsų tikslas - kad būtų patenkinti visi jūsų lūkesčiai su jūsų pasirinkimu. 

Remonto modelis priklauso nuo jūsų paties norų ir pageidavimų. Visų pirma gausite pilną informaciją. Tuomet galėsite spręsti. Prieš apsisprendžiant kaip remontuoti - mes visada patariame neskubėti.

Dažniausiai pigus remontas turės tam tikrų niuansų, apie kuriuos mes visada jums papasakosime. 

Sudėtingi gedimai - mūsų kasdienybė. Sudėtingi gedimai reiškia išspręsti problemą, apie kurią neparašyta nei vienoje remonto knygoje. Sudėtingi - reiškia tokie, apie kuriuos nerasite nei viename pasaulio specializuotame autoforume. Taigi, darbas mūsų tikrai nenuobodus...

Galimi du remonto variantai:

  • Susiremontuoti "tik tam kartui" arba kitaip sakant išspręsti problemą "Čia ir Dabar" nežiūrint į tai, kad įmanoma situacija, kad po savaitės viską reikės remontuoti iš naujo. 
  • Susiremontuoti taip, kad visiškai pamirštumete dabartinę problemą ir kad prisimintumėte tik mus iš profesionaliosios pusės. Geriausias jūsų dėkingumas -  tik geros rekomendacijos
Taigi, galite rinktis remonto modelį, bet tai dar ne viskas. Mes galime pakoreguoti ir detalių kainas. Kartais naudotos subaru dalys gali būti geriau net už naujas. Žinoma, visa esmė kaina ir jūsų galimybės...

Kaip mus rasti?

RSe Auto/Racing

Motorų 14, Vilnius
[žemėlapis]

rse_map
Darbo laikas:

11:00 - 20:00 

Dėl skambučių...

Subaru atradimai ir paslaptys.

Ilgametis patyrimas automobilių sporte - startuota per 36 Lietuvos ralio čempiontų etapų, ir tik keli nebaigti etapai dėl techninių priežasčių. Automoblio paruošime nėra smulkmenų, visi darbai yra svarbūs ir reikšmingi. Pora metu važiuota su Subaru Impreza ( geriausias pasiekimas 12 vieta Lietuvos ralio čempionate) , taigi gerai žinomi Subaru "kaprizai" ir "ligos".
2016 metais Lietuvos ralio sprinto čempionai su standartiniu Subaru Impreza GC8
Susiduriame su daugybe klausimų ir patys atrandame netikėtų potyrių dirbant su Subaru technika
Nutarėme dalintis su visais savo patyrimu ir atradimais ir kviečiame prisijungti prie mūsų būrelio - prenumeruoti atsakymus ir atradimus, o taip pat simboliškai palaikyti mūsų komandą..
Tautvydas

Eikite į  www.patreon.com  ir prisijukite prie projekto.
 

Užsukite - nustebinsim...

reklama_180

...ypač SUBARU gerbėjus

 

Vadovas

qrcode 1

Partneriai

Draugai

subaru klubas

Mus lanko

We have 19 guests and no members online

Komanda

rse subaru logo

Tiekėjai ir partneriai

Free Joomla! template by L.THEME