Ne tik sportuojam, bet ir remontuojam...    

Naujas padangų žymėjimas

padangu-zymeklisPirmoji lipduko dalis – pasipriešinimas riedėjimui. Šis rodiklis tiesiogiai įtakoja degalų sąnaudas – kuo mažesnis padangos pasipriešinimas, tuo mažesnis automobilio degalų sunaudojimas. A raidė ir ryškiai žalia spalva žymi mažiausią pasipriešinimą riedėjimui arba mažiausias degalų sąnaudas. G raidė (raudona spalva) – priešingai.

Antroji lipduko dalis – padangos sukibimas su kelio danga šlapiame kelyje. A raidė žymi geriausią sukibimą su šlapia kelio danga turinčias padangas.

Trečioji dalis parodo riedėjimo triukšmo lygį decibelais. Kiekviena garso juosta reiškia 3 decibelais arba 100 proc. didesnį triukšmo lygį riedant.

Kaip mus rasti?

RSe Auto/Racing

Motorų 14, Vilnius
[žemėlapis]

rse_map
Darbo laikas:

11:00 - 20:00 

Dėl skambučių...

Subaru atradimai ir paslaptys.

Ilgametis patyrimas automobilių sporte - startuota per 36 Lietuvos ralio čempiontų etapų, ir tik keli nebaigti etapai dėl techninių priežasčių. Automoblio paruošime nėra smulkmenų, visi darbai yra svarbūs ir reikšmingi. Pora metu važiuota su Subaru Impreza ( geriausias pasiekimas 12 vieta Lietuvos ralio čempionate) , taigi gerai žinomi Subaru "kaprizai" ir "ligos".
2016 metais Lietuvos ralio sprinto čempionai su standartiniu Subaru Impreza GC8
Susiduriame su daugybe klausimų ir patys atrandame netikėtų potyrių dirbant su Subaru technika
Nutarėme dalintis su visais savo patyrimu ir atradimais ir kviečiame prisijungti prie mūsų būrelio - prenumeruoti atsakymus ir atradimus, o taip pat simboliškai palaikyti mūsų komandą..
Tautvydas

Eikite į  www.patreon.com  ir prisijukite prie projekto.
 

Užsukite - nustebinsim...

reklama_180

...ypač SUBARU gerbėjus

 

Vadovas

qrcode 1

Partneriai

Draugai

subaru klubas

Mus lanko

We have 19 guests and no members online

Komanda

rse subaru logo

Tiekėjai ir partneriai

Free Joomla! template by L.THEME